Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre

Belangrijkste voorzieningen

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Om van uw vakantie in Valenciennes te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre Valenciennes, gelegen slechts 600 meter van de Mediatheek Simone Veil en op 18 minuten loopafstand van het Musée des Beaux-Arts. Dit 20 m² grote appartement ligt binnen het bereik van de Église Saint-Géry, heeft een terras en is geschikt voor maximaal 2 gasten.

    Dit appartement heeft een eersteklas ligging op 15 minuten wandelafstand van Valenciennes treinstation. Een wandeling van 10 minuten brengt u naar het centrum van Valenciennes. Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre is op in de buurt van het sport- en welzijnscomplex Apparence gelegen.

    Bij dit appartement zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Er zijn ook een droger.

    Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre omvat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een keuken met een koelkast. De dichtstbijzijnde bushalte bij deze 1-badkamer accommodatie is Acacias, het is op 200 meter afstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre Valenciennes

    Bij dit appartement zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Er zijn ook een droger.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre Valenciennes Faciliteiten foto Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre Valenciennes Kamer foto Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre Valenciennes Faciliteiten foto Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre Valenciennes Badkamer foto Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre Valenciennes Keuken foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre Valenciennes

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre Valenciennes

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre?
      De grootte van Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre is 20 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Studio Bien Place, Acces Rapide A2 Et Centre Valenciennes